Zsófia Mocsár
2013. 10. 18.
címzett: Judit
Na, megvan a terv, megírom:
Kiszámoltam most a dolgokat, és kiderült közben az
is, hogy télen nem lehet kutyát szállítani a repülőn... így ugrott, hogy
kijöjjenek Krisztiánék ide télre, plusz a -40 fok ugye, szintén ki akar itt
lenni akkor. Pfff.
Decemberben szünetem van végig és rájöttem, hogyha
nem tudnak kijönni én sem akarok itt lenni, így hát hazamegyek egy hónapra,
hozzád meg Krisztiánhoz.
Így tudom megcsinálni:
az ösztöndíj, amit kapunk az éppen elég arra, hogy
kifizetem a nénit meg a telefonszámlát minden hónapban meg eszek egy keveset
(ezt kapom két részletben egy hónapban) viszont kaptunk egy összeget most, ami
"felzárkóztató segítségnek van nevezve külföldieknek" és abból kijön
a repjegy oda-vissza. Meg marad is valami.
És nem leszek itt egyedül karácsonykor a -40
fokban...:D
És akkor februártól, amikor már újra suli
dolgozhatok kávézóban, amit kinéztem amúgy is.
Mit szólsz?
Judit M. Fehérvári
2013. 10. 18.
címzett: saját magam
Tökéletesnek tűnik, már, amennyiben kibírod azt a
halom repülőt... D
István úgyis dolgozik karácsonykor, így én sem
volnék egyedül Szenteste, mert azt nagyon nem bírnám...
Ha a repjegyet, meg az albérletet meg tudod oldani,
akkor semmi akadálya sincsen.
Én ugyan nyáron akartam Utánad küldeni az
árvaellátásod, mert nagy szükséged lesz arra a pénzre, de majd kiötöljük, hogy
hogyan legyenek a dolgok!
Karácsonyra tudok adni Neked 60 ezret, többet nem
hiszem, abból tudsz, tudtok valamit csinálni, mármint Debrecen és Pest között
közlekedni, meg nem kell semmiféle ajándék sem. Krisz családi ajándékait meg megoldjuk itthonról.
A többit meg kitaláljuk. Az lenne a legjobb, ha
itthon lennétek, csak kajában összehúzzuk magunkat, s kész is van minden...
Két hét maximum... Ennyire jó vagyok nagycsaládosnak kutyástól.
Puszillak Egyetlen Csöszmöszkém, Lujzikám! XD Nagyon hiányzol, nagyon szeretlek:
Anya


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése